RSS feed for Angus

Angus has rated 182 films ★★★★ .

  • Brüno

    ★★★★

  • See No Evil, Hear No Evil

    ★★★★

  • Shin Godzilla

    ★★★★

  • Up

    ★★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Tarzan

    ★★★★

  • The Mummy

    ★★★★

  • Scooby-Doo! and the Witch's Ghost

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★★

  • Matilda

    ★★★★

  • A Close Shave

    ★★★★

  • The Revenant

    ★★★★

  • GoldenEye

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★★

  • Cape Fear

    ★★★★

  • RoboCop 2

    ★★★★

  • Lord of the Flies

    ★★★★