Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★★

  • After Ever Happy

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Witch: Part 2. The Other One

    ★½

  • Broker

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Single All the Way

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Cinderella

  • Spencer

    ★★★★★

  • After We Fell

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • The Medium

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Ride or Die

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Wish You

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Call

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Siamese Bond

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Rebecca

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Sightless

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Unpregnant

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The War with Grandpa

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • After We Collided

    ½

  • Summerland

    ★★★★

  • MOTHER

    ★★★½