• The Simpsons in Plusaversary

    ★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • The Elder

    ★★★★

  • T0-B1

    ★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★

  • The Village Bride

    ★★★★½

  • The Twins

    ★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • Descendants: The Royal Wedding

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Cool Cat Fights Coronavirus

  • Doctor Who: Fury from the Deep

    ★★★★½

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★½

  • A Recipe for Seduction

    ★★★★★

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★

  • Doctors Assemble

    ★★★★

  • Playdate With Destiny

    ★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ★½

  • Frozen II

    ★★½

  • Descendants 3

    ★★★★

  • The Guy Who Didn't Like Musicals

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Facebook Dilemma

    ★★★★

  • Auntie Edna

    ★★★½

  • Under the Sea: A Descendants Story

    ★½

  • One Crazy Summer: A Look Back at Gravity Falls

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S

    ★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Descendants 2

    ★★★★

  • British Airways Safety Video: Director's Cut

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • Before the Flood

    ★★★★★

  • Darth Maul: Apprentice

    ★★★★★

  • A Prince for Christmas

    ★★★★½

  • Descendants

    ★★★★

  • Antboy: Revenge of the Red Fury

    ★★½

  • La Jolla Playhouse's The Hunchback of Notre Dame

    ★★★★★

  • The Book of Life

    ★★★★

  • Batman: Strange Days

    ★★★★

  • Wholock

    ★★½

  • The Five(ish) Doctors Reboot

    ★★★★★

  • Doctor Who: The Last Day

    ★★★½

  • Frozen

    ★★★★

  • Doctor Who: The Night of the Doctor

    ★★★★★

  • Superman 75

    ★★★★

  • Doctor Who: Clara and the TARDIS

    ★★★

  • Curious George: A Halloween Boo Fest

    ★★★★★

  • Lego Batman: The Movie - DC Super Heroes Unite

    ★★★★½

  • Maggie Simpson in The Longest Daycare

    ★★★½

  • What If

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★

  • The Avengers

    ★★★★

  • Thriller Night

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

    ★★★★

  • Doctor Who: Space/Time

    ★★★½

  • LEGO Star Wars: Bombad Bounty

    ★★★★

  • Doctor Who: Meanwhile in the TARDIS: Part 2

    ★★★

  • Doctor Who: Meanwhile in the TARDIS: Part 1

    ★★★

  • Scared Shrekless

    ★★★★

  • Standing Ovation

    ★★★½

  • Planet Hulk

    ★★★½

  • LEGO Star Wars: The Quest for R2-D2

    ★★★

  • Fast & Furious

    ★★

  • Doctor Who: Music of the Spheres

    ★★★½

  • Dr. Horrible's Sing-Along Blog

    ★★★★½