• Hubie Halloween

    ★★★

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • Tears Of No Regret

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★★

  • Matchless Mulan

    ★★★★

  • The Westward: Good Bye, Monkey King

    ★★½

  • Unparalleled Mulan

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • The Devil's Mark

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Critters Attack!

    ★★★½

  • Monkey King: The Volcano

  • Yo-kai Watch Movie 5: Forever Friends

    ★★★★

  • Leprechaun Returns

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Monkey King Reincarnation

    ★★

  • Cucuy: The Boogeyman

    ★★★

  • The Gillymuck

    ★★★

  • Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost

    ★★½

  • The Meg

    ★★★

  • My Little Goat

    ★★★★★

  • The Monkey King 3

    ★★★★

  • Hellraiser: Judgment

    ★★★

  • Scooby-Doo! & Batman: The Brave and the Bold

    ★★★

  • Hanson and the Beast

    ★★★½

  • Yo-kai Watch Shadowside the Movie: Resurrection of the Demon King

    ★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Immortal Demon Slayer

    ★★½

  • LEGO Scooby-Doo! Blowout Beach Bash

    ★★½

  • The Mummy

  • Time Trap

    ★★★

  • Kong: Skull Island

  • Scooby-Doo! Shaggy's Showdown

    ★★★

  • Journey to the West: The Demons Strike Back

    ★★★

  • Killer Piñata

    ★★★½

  • Assassin's Creed

    ★★

  • Yo-kai Watch The Movie 3: The Great Adventure of the Flying Whale & the Double World, Meow!

    ★★★★★

  • Scooby-Doo! and WWE: Curse of the Speed Demon

    ★½

  • A Chinese Odyssey: Part Three

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★

  • Lego Scooby-Doo!: Haunted Hollywood

    ★★★

  • The Monkey King 2

    ★★★½

  • Yo-kai Watch The Movie: The Great King Enma and the Five Tales, Meow!

    ★★★½

  • Victor Frankenstein

    ½

  • LEGO Scooby-Doo! Knight Time Terror

    ★★★

  • Monkey King: Hero Is Back

  • Scooby-Doo! and Kiss: Rock and Roll Mystery

    ★★★½

  • Scooby-Doo! and the Beach Beastie

    ★★★½

  • Scooby-Doo! Moon Monster Madness

    ★★★

  • Yo-kai Watch: The Movie

    ★★★

  • Leprechaun: Origins

    ★★½

  • Scooby-Doo! Frankencreepy

    ★★★★

  • Scooby-Doo! WrestleMania Mystery

    ★★½

  • The Monkey King

    ★★★

  • Scooby-Doo! Stage Fright

    ★★★

  • Scooby-Doo! Adventures: The Mystery Map

    ★★★★★

  • Journey to the West: Conquering the Demons

    ★★★½

  • Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon

    ★★★½

  • Scooby-Doo! Haunted Holidays

    ★★★

  • Big Top Scooby-Doo!

    ★★½

  • Aladdin and the Death Lamp

    ★★★

  • The Three Stooges

    ★★★

  • Scooby-Doo! Music of the Vampire

    ★★★

  • The Hunger Games

    ½

  • The Raven

    ★★

  • Hellraiser: Revelations

    ★★½

  • Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur

    ★★★★½