Sort by

Damac1214 has logged 25 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dune

Dune

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Eternals

Eternals

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance

Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone

Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Black Widow

Black Widow

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fantastic Four

Fantastic Four

×
½
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Flash

The Flash

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Justice League

Justice League

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
16
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
½
Read the review Edit this entry