• Bad Trip

    ★★

  • Moxie

    ★★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • After We Collided

    ½

  • Hollywood

    ★★★★★

  • I Am Woman

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★★

  • Midsommar

  • Ma

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★★

  • American Animals

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★★★

  • A Haunted House 2

  • Grown Ups 2

    ★★

  • Adult World

    ★★★★★

  • 21 & Over

  • A Haunted House

    ★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★★

  • Fun Size

    ★★★★★

  • 21 Jump Street

    ★★★

  • Project X

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★★★

  • Footloose

    ★★★★★

  • A Good Old Fashioned Orgy

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★★

  • Grown Ups

    ★★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★

  • Kick-Ass

    ★★

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★★★

  • Twilight

    ★★★★★

  • Another Cinderella Story

    ★★★

  • Sydney White

    ★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • Superbad

    ★★★★

  • Ratatoing

    ½

  • Meet the Robinsons

    ★★★

  • Wild Hogs

    ★★

  • The Hills Have Eyes

    ★★

  • Howl's Moving Castle

    ★★★★★

  • 13 Going on 30

    ★★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • Dude, Where's My Car?

    ★★★★

  • Scary Movie

    ★★★½

  • Bride of Chucky

    ★★★★★

  • Scream 2

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Dazed and Confused

    ★★★★★

  • Killer Klowns from Outer Space

    ★★★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • The Baby

    ★★★★