damnized has logged 28 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Kick-Ass

Kick-Ass

2010
×
★★
Edit this entry  
29
Meet the Robinsons

Meet the Robinsons

2007
×
★★★
Edit this entry  
29
I Am Woman

I Am Woman

2019
×
★★★
Edit this entry  
25
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Grown Ups 2

Grown Ups 2

2013
×
★★
Edit this entry  
25
Grown Ups

Grown Ups

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
21 & Over

21 & Over

2013
×
Read the review Edit this entry  
20
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★★
Edit this entry  
20
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★★★★
Edit this entry  
20
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★
Edit this entry  
16
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★★
Edit this entry  
14
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Ma

Ma

2019
×
Edit this entry  
12
The Hills Have Eyes

The Hills Have Eyes

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
A Haunted House 2

A Haunted House 2

2014
×
Edit this entry  
10
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★
Edit this entry  
08
Dude, Where's My Car?

Dude, Where's My Car?

2000
×
★★★★
Edit this entry  
08
Hollywood

Hollywood

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Fun Size

Fun Size

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Bride of Chucky

Bride of Chucky

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Big Hero 6

Big Hero 6

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★
Edit this entry  
02
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry