Sort by
  • Smile

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Pinocchio

    ★★½

  • Mike

    ★★★½

  • The Invitation

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Railway Children Return

    ★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Black Bird

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Princess

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★

  • Doctor Who: Legend of the Sea Devils

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • Morbius

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bubble

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Studio 666

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Outfit

    ★★

  • Flux Gourmet

    ★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★½

  • Moonfall

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★½

  • My Old School

    ★★★

  • Nothing Compares

    ★★★

  • Master

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Doctor Who: Eve of the Daleks

    ★★