Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Invisible Shark

    ★★★★★

  • Kiddo

    ★★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★★

  • Snow Globe

    ★½

  • The Big 4

    ★½

  • The Death of April

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★½

  • We Have to Leave Here Together

    ½

  • The Murmuring

    ★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Peaches and Scream

    ★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • The Mothman Tapes

    ★★

  • Unlucky Charms

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Tahoe Joe

  • Reportage November

    ★★★

  • SlashFM

    ★★

  • Sawed Off

    ★★★

  • Evil Tapes

    ★★★½

  • 20th Century Girl

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Unlocking

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★½

  • Project Skyquake

    ★★★

  • Don’t Fuck In The Woods 2

    ★★★

  • Alex/October

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Terrornet

    ★★½

  • Blood Relatives

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Not Resuscitate

    ★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★★½

  • Mothman

    ★½

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • I'm Haunted

    ★★★

  • How Dark They Prey

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • Glass Onion

    ½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Letter to My Mother for My Son

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Athena

    ★★★

  • Offerings

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Still Waters Run Deep

    ★★

  • Ringworms

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★

  • The Andy Baker Tape

    ★★★½

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★

  • Lost Inside

    ½

  • Grotesque

    ★★★½

  • Alex's War

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Infrared

    ★★★

  • Return to Sender

    ★★★½

  • Glorious

    ★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★

  • All Jacked Up and Full of Worms

    ★★½

  • Girls Feels: Into the Blue

    ★★★