Sort by

dan_byrd has logged 14 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Atomic Cover-Up

Atomic Cover-Up

×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Allen v. Farrow

Allen v. Farrow

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Pom Poko

Pom Poko

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Vigil

The Vigil

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Constantine

Constantine

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Weathering with You

Weathering with You

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Toradora!

Toradora!

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The King's Speech

The King's Speech

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry