RSS feed for Dan
  • Nine to Five

    ★★★

  • Instant Family

    ★★★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★½

  • Marshall

    ★★½

  • Fyre

    ★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • Lion

    ★★★★★

  • Independence Day

    ★★★½

  • Top Gun

    ★★½

  • IO

    ★★½

  • Katie

    ★★★½

  • Æon Flux

    ★★★

  • The Phantom of the Opera at the Royal Albert Hall

    ★★★½

  • Blockers

    ★★★½

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★

  • Halloween

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★★