RSS feed for Daniel

Daniel has logged 11 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
Russian Ark

Russian Ark

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Malice in Wonderland

Malice in Wonderland

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Gigi

Gigi

1958
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Little Shop of Horrors

Little Shop of Horrors

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Perfect Blue

Perfect Blue

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Boogie Nights

Boogie Nights

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Lady in the Water

Lady in the Water

2006
×
Read the review Edit this entry  
11
Kaboom

Kaboom

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Once Upon a Time... in Hollywood

Once Upon a Time... in Hollywood

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry