RSS feed for DanBoulet

DanBoulet has logged 15 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
08
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★★
Edit this entry  
19
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★½
Edit this entry  
18
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★★
Edit this entry  
12
Justice League

Justice League

2017
×
★★★
Edit this entry  
11
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Edit this entry  
05
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★½
Edit this entry  
03
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★
Edit this entry  
03
Contact

Contact

1997
×
★★★★
Edit this entry  
28
Arrival

Arrival

2016
×
★★★
Edit this entry  
20
Logan

Logan

2017
×
★★★½
Edit this entry  
07
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★
Edit this entry  
06
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★½
Edit this entry  
13
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★½
Edit this entry  
10
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★½
Edit this entry  
03
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Edit this entry