Sort by
  • The Takeover

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Shark Side of the Moon

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • A Town Full of Ghosts

    ★★½

  • The Princess

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Moloch

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Black Crab

    ★★

  • X

    ★★★½

  • The Cellar

    ★★

  • Windfall

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Fistful of Vengeance

    ★½

  • Freak

    ★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • The Long Night

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Deadware

    ★★½

  • Death to 2021

    ★★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Wyrmwood: Apocalypse

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Kate

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Superhost

    ★★★★

  • Swim

    ★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★★

  • Vivo

    ★★

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Till Death

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Poltergeist Diaries

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Deep House

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Agnes

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Seance

    ★★★½