Sort by

Dan has logged 31 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Ghost Stories

Ghost Stories

2017
×
★★★½
Edit this entry  
29
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Blockers

Blockers

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Elephant

Elephant

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Damsel

Damsel

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Coherence

Coherence

2013
×
★★★
Edit this entry  
23
Lars and the Real Girl

Lars and the Real Girl

2007
×
★★★½
Edit this entry  
23
Columbus

Columbus

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Daddy's Home 2

Daddy's Home 2

2017
×
★★½
Edit this entry  
22
Mandy

Mandy

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Meg

The Meg

2018
×
Read the review Edit this entry  
21
Zion

Zion

2018
×
★★★
Edit this entry  
19
The Land of Steady Habits

The Land of Steady Habits

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Dinner

The Dinner

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Lawrence of Arabia

Lawrence of Arabia

1962
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Gladiator

Gladiator

2000
×
★★★★½
Edit this entry  
15
The Package

The Package

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Tangerine

Tangerine

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★★
Edit this entry  
13
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

2017
×
★★★
Edit this entry  
13
Beatriz at Dinner

Beatriz at Dinner

2017
×
★★★
Edit this entry  
12
Searching

Searching

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Predator

The Predator

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The Jurassic Games

The Jurassic Games

2018
×
Read the review Edit this entry  
09
That Awkward Moment

That Awkward Moment

2014
×
★★½
Edit this entry  
07
Meet the Parents

Meet the Parents

2000
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
05
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Rider

The Rider

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry