Sort by
  • The Northman

    ★★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Haunt

    ★★★½

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★★½

  • Perfect Strangers

    ★★½

  • Arrival

    ★★★★

  • Sympathy for Lady Vengeance

    ★★★★★

  • Confessions

    ★★★★½

  • The Sadness

    ★★★★½

  • The Humans

    ★★★★

  • Scare Campaign

    ★★★½

  • La Llorona

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Batman: Mask of the Phantasm

    ★★★★★

  • The Cellar

    ★½

  • Wind River

    ★★★