Sort by
  • Infinity Pool

    ★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Prey for the Devil

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • Till

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Devotion

    ★★½

  • Alice, Darling

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Inspection

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★★½

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Gigi & Nate

    ★½

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★

  • Clerks III

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Night of the Coconut

  • Vengeance

    ★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • The Roundup

    ★★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Killer

    ★★