Sort by
  • Joy Ride

    ★★★★★

  • Dune

  • Frozen II

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

  • Polar

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • First Man

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Blue Planet II

  • It

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Logan

    ★★★

  • Newsies

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Planet Earth II

  • Moana

  • Ghostbusters

  • Star Trek Beyond

  • Finding Dory

  • Captain America: Civil War

  • Zootopia

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

  • Spectre

  • Crimson Peak

  • Jurassic World

  • Inside Out

  • Mad Max: Fury Road

  • Spy

    ★★★★★

  • The Witch

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

  • The Book of Life

    ★★★★★

  • John Wick

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy

  • Maleficent

  • The Lego Movie

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

  • Frozen

  • The Hunger Games: Catching Fire

  • Saving Mr. Banks

  • Captain Phillips

  • Monsters University

  • Iron Man 3

  • Before Midnight

  • Africa

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

  • Wreck-It Ralph

  • Skyfall

  • The Dark Knight Rises

  • Brave

  • Abraham Lincoln: Vampire Hunter

  • Prometheus

  • Men in Black 3

  • The Hunger Games

  • Frozen Planet

  • Cars 2

  • Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

  • Bridesmaids

  • Human Planet

  • Tangled