Sort by
  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★½

  • Paddington 2

    ★★★★½

  • The Cabinet of Dr. Caligari

    ★★★★

  • Hearts Beat Loud

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★

  • Lolita

  • The Girl Next Door

    ★★½

  • The Woman in Black

    ★★

  • Eternal Summer

    ★★★

  • The Door into Summer

    ★★★

  • Pride

    ★★★★½

  • Edward Scissorhands

    ★★★½

  • Rafiki

    ★★★★

  • Vertigo

    ★★★½

  • 3 Women

    ★★★½

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★

  • The Descent

    ★★★★

  • Spree

    ★★★½