Sort by
  • Titane

    ★½

  • Nightcrawler

    ★★★★★

  • Holy Motors

    ★★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Control

    ★★★★

  • The Master of Disguise

    ½

  • Donnie Darko

    ★★★★★

  • Snatch

    ★★★★

  • American Psycho

    ★★★★★

  • Trainspotting

    ★★★★★