Sort by
  • This Is the End

    ★★★★½

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★

  • Paddleton

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★½

  • Adventureland

    ★★★★

  • Silver Linings Playbook

    ★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Paterson

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • What If

    ★★★

  • Batman: Under the Red Hood

    ★★★★

  • Shrek the Third

    ★★★½

  • Amusement

    ★½

  • CODA

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Megamind

    ★★★½

  • Scream 2

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★½