Sort by
  • Creed III

    ★★★★

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • You People

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Matriarch

    ★★

  • Hong Kong Family

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★

  • The Munsters

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Blue Jean

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Beast

    ★★½

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Persuasion

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Close

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Corsage

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★