Sort by
  • The Batman - Part II

    ★★★★★

  • Mission: Impossible - Dead Reckoning Part Two

    ★★★★★

  • Spider-Man: Beyond the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Shadows: The Making Of Nope

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • The Redeem Team

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Little Guy

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • We Met in Virtual Reality

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★