Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
06
The Interview

The Interview

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
1917

1917

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
6 Underground

6 Underground

2019
×
★★★½
Edit this entry  
01
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Redline

Redline

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Robotech: The Movie

Robotech: The Movie

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Akira

Akira

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Edit this entry  
19
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry