• Neon Genesis Evangelion

    ★★★★★

  • The Interview

    ★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Akira

    ★★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Prisoners

    ★★★★★

  • Blood Fest

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★½

  • Spectre

    ★★★