• The 355

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

  • Midnight Mass

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

  • Old

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Prayers for the Stolen

    ★★★★★

  • Titane

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Nevertheless,

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • The Woman in the Window

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Army of the Dead

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

  • Wrath of Man

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Mortal Kombat

  • The Unholy

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Paper Lives

    ★★★

  • Moxie

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Cherry

  • Chaos Walking

  • Space Sweepers

  • Palmer

    ★★★★

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 1

  • News of the World

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★★

  • A Trash Truck Christmas

  • Godmothered

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Croods: A New Age

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Alien Xmas

  • Happiest Season

  • Operation Christmas Drop

  • Holidate

  • The Undoing

  • The Queen's Gambit

  • Roald Dahl's The Witches

  • Soul

    ★★★★★

  • Clouds

  • Vicious Fun

    ★★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

  • Pieces of a Woman

  • Night in Paradise

    ★★★★★

  • Unknown Origins

    ★★★

  • Cosmoball

  • The Owners

  • Tenet

  • Work It