Sort by
  • The Humans

    ★★★½

  • Magnolia

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • The Grief of Others

    ★★★½

  • Tentacles

    ★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Mulan

    ★★★★★

  • Salut les Cubains

    ★★★★

  • The Grandmother

    ★★★½

  • Aloners

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • This Much I Know to Be True

    ★★★½

  • Farewell Amor

    ★★★½

  • Deception

    ★★½

  • The Man from Toronto

    ★★★

  • Towards Tenderness

    ★★★★