• Reflections in a Golden Eye

    ★★★★★

  • Detroit

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Justice League

    ★★★★

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★★

  • Battle of the Sexes

    ★★★

  • My Best Girl

    ★★★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★★

  • Pain & Gain

    ★★★★

  • Jerichow

    ★★★★

  • Yella

    ★★★★★

  • Nothing Ventured

    ★★★★★

  • Demonlover

    ★★★★★

  • The Informer

    ★★★★★

  • Passion

    ★★★★★

  • My Blueberry Nights

    ★★★★★

  • Jackass Number Two

    ★★★★★

  • Lady in the Water

    ★★★★★