Sort by
  • Black Adam

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★½

  • Finch

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Four Hours at the Capitol

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Queenpins

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Stillwater

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Mank

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★