• Red Rocket

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Wilby Conspiracy

    ★★★★

  • We Need to Talk About Kevin

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★½

  • A View to a Kill

    ★★

  • Die Another Day

    ★½

  • The Living Daylights

    ★½

  • Diamonds Are Forever

    ★★½

  • Never Say Never Again

    ★★½

  • Quantum of Solace

  • Amy

    ★★★★½

  • Kind Hearts and Coronets

    ★★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★★½

  • Woman in Gold

    ★★★★

  • An American Tail: The Treasure of Manhattan Island

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Prometheus

    ★★★½