RSS feed for dannyoneal
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Trick

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • In the Shadow of the Moon

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • 3 from Hell

  • Joker

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Brightburn

    ★★★

  • Triple Threat

    ★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★½

  • New Year, New You

    ★★★½

  • Extremity

    ★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • He's Out There

    ★★

  • The House That Jack Built

    ★★★½

  • Climax

  • Party Hard, Die Young

  • It

    ★★★★

  • Split

    ★★★★

  • Deepwater Horizon

    ★★★★

  • Love

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★

  • Paul

  • My Soul to Take

  • The Loved Ones

    ★★★

  • My Bloody Valentine

    ★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Wanted

    ★★★★

  • The Day After Tomorrow

    ★★★

  • Unbreakable

    ★★★½

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Alien³

    ★★★

  • Terminator 2: Judgment Day

    ★★★★★

  • Aliens

    ★★★★★

  • Once Upon a Time in America

    ★★★★

  • For Your Eyes Only

  • Moonraker

  • Alien

    ★★★★½

  • Someone's Watching Me!

    ★★★

  • Halloween

    ★★★★★

  • Dawn of the Dead

    ★★★★★