RSS feed for dannyoneal

dannyoneal has logged 19 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
The Loved Ones

The Loved Ones

2009
×
★★★
Edit this entry  
23
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2011
×
★★★★
Edit this entry  
23
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★½
Edit this entry  
23
It

It

2017
×
★★★★
Edit this entry  
23
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★
Edit this entry  
23
Someone's Watching Me!

Someone's Watching Me!

1978
×
★★★
Edit this entry  
15
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★★½
Edit this entry  
15
Triple Threat

Triple Threat

2019
×
★★★
Edit this entry  
15
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★½
Edit this entry  
15
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★★
Edit this entry  
15
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

2019
×
★★★½
Edit this entry  
11
Trick

Trick

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
Joker

Joker

2019
×
★★★★
Edit this entry  
11
The Day After Tomorrow

The Day After Tomorrow

2004
×
★★★
Edit this entry  
11
Alien³

Alien³

1992
×
★★★
Edit this entry  
11
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Alien

Alien

1979
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Paul

Paul

2011
×
Edit this entry  
02
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★★
Edit this entry