Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★★★

  • Choose Love

    ★★½

  • Puppy Love

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★★

  • Prom Pact

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Menu

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • The Royal Treatment

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★