RSS feed for Dan

Dan has logged 14 entries for films during May 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★★½
Edit this entry  
29
War Machine

War Machine

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Prevenge

Prevenge

2016
×
★★½
Edit this entry  
20
Mortal Kombat

Mortal Kombat

1995
×
★★
Edit this entry  
19
The Accountant

The Accountant

2016
×
★★★
Edit this entry  
13
The Love Witch

The Love Witch

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Phenomena

Phenomena

1985
×
★★★½
Edit this entry  
07
Hellraiser III: Hell on Earth

Hellraiser III: Hell on Earth

1992
×
★½
Edit this entry  
07
Hellbound: Hellraiser II

Hellbound: Hellraiser II

1988
×
★★★½
Edit this entry  
06
Hellraiser

Hellraiser

1987
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Con Air

Con Air

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★½
Edit this entry