Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • The 10th Annual On Cinema Oscar Special

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Russia 1985-1999: TraumaZone

    ★★★

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★½

  • No Bears

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Blonde

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★½

  • Women Talking

    ★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Athena

    ★★★★

  • Deck of Cards

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

  • Rifftrax Live: The Return of Swamp Thing

  • Tim Dillon: A Real Hero

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

  • Prey

    ★★½

  • Not Okay

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • The Integrity of Joseph Chambers

    ★★½

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½