• Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • 1Up

    ½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Man From Toronto

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • A Perfect Pairing

    ★½

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bubble

    ★½

  • Deep Water

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • Girl in the Shed: The Kidnapping of Abby Hernandez

    ★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Dog

    ★★★

  • Bubble

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Marry Me

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Fresh

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Snoopy Presents: For Auld Lang Syne

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Making of Rocky vs. Drago by Sylvester Stallone

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★