Sort by
  • Family Switch

    ★★★½

  • Genie

    ★★★½

  • Best. Christmas. Ever!

    ★½

  • JFK: What The Doctors Saw

    ★★★★

  • JFK: One Day in America

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • To Fall in Love

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Vacation Friends 2

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Out-Laws

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Arnold

    ★★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • The Curious Case of Natalia Grace

    ★★★½

  • Murder at Carter County Mines

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • SmartLess: On the Road

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★★

  • The Last Thing He Told Me

    ★★★½

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Waco: American Apocalypse

    ★★★★

  • Last Chance

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • The Forgotten Place

    ★★★½

  • 65

    ★★★½

  • Craving

    ★★½

  • We Have a Ghost

    ★★★½

  • Ronald's Little Factory

    ★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Touch

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★½

  • Spirited

    ★★★★

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Pervert: Hunting the Strip Search Caller

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Tahoe Joe

    ★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • The Watcher

    ★★★½