• The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Death to 2021

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Anne+: The Film

    ★★★

  • Found

    ★★★½

  • Maid

    ★★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Lead Me Home

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★★

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Elize Matsunaga: Once Upon a Crime

    ★★★½

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • P!NK: All I Know So Far

    ★★★★★

  • Ferry

    ★★★½

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★

  • Snelle: Zonder jas naar buiten

    ★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★½

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★★½

  • Under Suspicion: Uncovering the Wesphael Case

    ★★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

    ★★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • We Children from Bahnhof Zoo

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • Death to 2020

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★★★

  • Katinka Polderman: Polderman Draagt een Steentje Bij

    ★★★★

  • Jagged Live In NYC: A Broadway Reunion Concert

    ★★★★★

  • The Prom

    ★★★★★

  • Over Christmas

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Boys in the Band: Something Personal

    ★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★½

  • Hamilton: History Has Its Eyes On You

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Last Message

    ★★★

  • Casino

    ★★★

  • The Lucky Ones

    ★★★

  • Ride It Out

    ★★★

  • Algoritmo

    ★★★

  • Unexpected Gift

    ★★★★

  • Johnny Ma

    ★★★

  • Annex

    ★★★

  • Mayroun and the Unicorn

    ★★★

  • Penelope

    ★★★

  • Ferosa

    ★★★

  • Spaces

    ★★★

  • Couple Splits Up While In Lockdown LOL

    ★★

  • Last Call

    ★★½

  • Voyage Au Bout De La Nuit

    ★★★½

  • Clichy-Montfermeil

    ★★★

  • Crickets

    ★★★½

  • Homemade

    ★★★★