Sort by
  • Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★½

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Men

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • A Farewell to Ozark

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

  • Sing 2

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • A Christmas Treasure

    ★★★

  • Justin Bieber: Our World

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Encounter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★