DanTheMan123 has logged 24 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
King Kong vs. Godzilla

King Kong vs. Godzilla

1962
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Hunchback of Notre Dame

The Hunchback of Notre Dame

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Godzilla: Final Wars

Godzilla: Final Wars

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Passion of Joan of Arc

The Passion of Joan of Arc

1928
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
King Kong

King Kong

1976
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Shirley

Shirley

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Thing

The Thing

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The One and Only Ivan

The One and Only Ivan

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Young Frankenstein

Young Frankenstein

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Avatar

Avatar

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Godzilla Raids Again

Godzilla Raids Again

1955
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The World's End

The World's End

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Richard Jewell

Richard Jewell

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Project Power

Project Power

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Grave of the Fireflies

Grave of the Fireflies

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Lost Boys

The Lost Boys

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
King Kong

King Kong

1933
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Godzilla

Godzilla

1954
×
★★★★★
Read the review Edit this entry