Sort by
  • Something's Gotta Give

    ★★★★

  • Leviathan

    ★★★★

  • Training Day

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • Hot Rod

    ★★★★★

  • Ichi the Killer

    ★★★★★

  • Atonement

    ★★★★★

  • Fish Tank

    ★★★★★

  • Burning

    ★★★★★

  • An Autumn Afternoon

    ★★★★★

  • Life, and Nothing More...

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Where Is My Friend's House?

    ★★★★★

  • Some Kind of Heaven

    ★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★

  • Mulholland Drive

    ★★★★

  • Alexander

    ★★★