RSS feed for Daria
  • Zenek

    ★★

  • Emma.

    ★★★★½

  • Cats

  • Little Women

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • The King

    ★★½

  • The Two Popes

    ★★★

  • Joker

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • Tell No One

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3

    ★½

  • Fyre

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Beautiful Boy

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★½

  • The Favourite

    ★★★★

  • First Man

    ★★★

  • Roma

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Tully

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • mother!

    ★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Loving Vincent

    ★★★★

  • Photon

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • A Heart of Love

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • Moana

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★½

  • Hatred

    ★★★½

  • Penny Pincher!

    ★½

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★

  • Storks

    ★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • The Last Family

    ★★★

  • Ice Age: Collision Course

    ★½

  • Alice Through the Looking Glass

    ★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Miss Stevens

    ★★½

  • Gods of Egypt

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • The Love Witch

    ★★★½

  • Swiss Army Man

    ★★★½

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★

  • The Big Short

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★½

  • Crimson Peak

    ★★

  • The Martian

    ★★★½

  • The Danish Girl

    ★★

  • Room

    ★★★★

  • Sinister 2

    ★½