Sort by

dark tyler has logged 11 entries for films during August 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Chimes at Midnight

Chimes at Midnight

1965
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Heat

The Heat

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Liberal Arts

Liberal Arts

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Great Gatsby

The Great Gatsby

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Good Vibrations

Good Vibrations

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Cars 2

Cars 2

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Mud

Mud

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Drinking Buddies

Drinking Buddies

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Canyons

The Canyons

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Drug War

Drug War

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Byzantium

Byzantium

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry