Sort by

dark tyler has logged 24 entries for films during March 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Noah

Noah

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
A Long Way Down

A Long Way Down

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Anchorman 2: The Legend Continues

Anchorman 2: The Legend Continues

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Veronica Mars

Veronica Mars

2014
×
Read prior review Edit this entry  
21
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
Read the review Edit this entry  
21
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Need for Speed

Need for Speed

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Kismet

Kismet

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Purge

The Purge

2013
×
Read the review Edit this entry  
17
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
Read the review Edit this entry  
16
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Pompeii

Pompeii

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Veronica Mars

Veronica Mars

2014
×
Read the review Edit this entry  
11
Stratos

Stratos

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Invisible Woman

The Invisible Woman

2013
×
Read the review Edit this entry  
07
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
A Touch of Sin

A Touch of Sin

2013
×
★★★★
Edit this entry  
06
Post Tenebras Lux

Post Tenebras Lux

2012
×
★★
Read the review Edit this entry