• Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • The Handmaiden

    ★★★½

  • Blue Jasmine

    ★★★

  • Manhunter

    ★★★★★

  • Nocturama

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Fast Five

    ★★★★½

  • La Flor

    ★★★★★

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★½

  • American Honey

    ★★★★★

  • Hotel Salvation

    ★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Faces Places

    ★★★★

  • The Rider

    ★★★★

  • First Reformed

    ★★★★½