• Dune: Part Two

  • Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Hawkeye

  • House of Gucci

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • Injustice

    ★★½