• Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Dumbo

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Mary Poppins Returns

  • The Christmas Chronicles

    ★★★½

  • The Grinch

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • The Nutcracker and the Four Realms

  • Smallfoot

    ★★★½

  • Extinction

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★

  • A Wrinkle in Time

    ★★

  • Annihilation

  • Black Panther

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Perfect Strangers

  • Coco

  • Geostorm

  • Thor: Ragnarok

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Cars 3

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Ghost in the Shell

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Moana

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★

  • LEGO Jurassic World: The Indominus Escape

    ★★★

  • Storks

    ★★★½

  • Sing

  • Arrival

  • Suicide Squad

  • The Secret Life of Pets

  • Captain America: Civil War

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Zootopia

  • Deadpool

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Big Short

  • The Martian

  • Maze Runner: The Scorch Trials

  • Ant-Man

  • Minions

    ★★★

  • Inside Out

  • Jurassic World

  • Mad Max: Fury Road

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★★

  • Furious 7

  • Kingsman: The Secret Service

  • Interstellar

  • Big Hero 6

  • John Wick

    ★★★★★