Sort by
  • Lisa Frankenstein

    ★★½

  • Argylle

    ★½

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★

  • Ricky Gervais: Armageddon

  • Wonka

    ★½

  • The Iron Claw

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Ballerina

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Dylan's New Nightmare: An Elm Street Fan Film

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Arnold

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Self Reliance

    ★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Reality

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★