Sort by

Tomas has logged 13 entries for films during September 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Sunset Song

Sunset Song

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Danish Girl

The Danish Girl

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Witch

The Witch

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Right Now, Wrong Then

Right Now, Wrong Then

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Mistress America

Mistress America

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
45 Years

45 Years

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Anomalisa

Anomalisa

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
High-Rise

High-Rise

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Youth

Youth

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
When Marnie Was There

When Marnie Was There

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Son of Saul

Son of Saul

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Heaven Knows What

Heaven Knows What

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Queen of Earth

Queen of Earth

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry