• Host

    ★★★★½

  • Books of Blood

    ★★★

  • Bad Hair

    ★★★★

  • Hack-O-Lantern

    ★★

  • Dark Stories

    ★★★½

  • The Buddha Assassinator

    ★★½

  • Truck Turner

    ★★★½

  • The Mortuary Collection

    ★★★★½

  • Honest Thief

    ★★★½

  • Nocturne

    ★★★★½

  • Seized

    ★★★½

  • Dracula

    ★★★

  • The Old Dark House

    ★★★½

  • Jenny

    ★★★★

  • Satan's Slave

    ★★★½

  • Bride of Chucky

    ★★★★

  • Black Box

    ★★★

  • Scare Me

    ★★★★